Jak odnowić grzejnik?

0
1111

Jeśli chcemy odnowić swój grzejnik, najlepiej jest to zrobić poza sezonem grzewczym. Dlatego jest to już ostatni moment w tym roku.

Przygotowując się do malowania grzejników, należy zwrócić szczególną uwagę na farbę, jakiej chcemy użyć. Odpowiednia będzie tylko ta, przeznaczona do pokrycia metalu, odporna na wysokie temperatury oraz taka, która nie ulega żółknięciu pod wpływem ciepła. Odpowiednia farba do malowania grzejników powinna również cechować się dużą zdolnością krycia, a także bardzo dobrą przyczepnością do powierzchni grzejnika.

Samo malowanie grzejników to proces, w którym trzeba pamiętać o ich przygotowaniu – czyli zeszlifowaniu starej farby bądź powierzchni, odtłuszczeniu, odkurzeniu i osuszeniu. Wszelkie odsłonięte fragmenty metalowe zaleca się poddać zagruntowaniu, najlepiej za pomocą antykorozyjnych farb podkładowych.

Należy jednak wiedzieć, że takie odnawianie jest czasochłonne i wymaga precyzji. Ponadto, stare grzejniki zużywają więcej energii. Dlatego lepiej postawić na nowoczesne                              i energooszczędne ogrzewanie. Cechą charakterystyczną grzejników marki Enix jest niezawodny dobór rozwiązań technologicznych oraz funkcjonalnych.

Jesteśmy producentem dekoracyjnych grzejników oraz grzejników łazienkowych. W tym roku nasza firma zdobyła Nagrodę Konsumenta 2019 za wysoką jakość produktów                 i zadowolenie konsumenta w kategorii „PRODUCENCI GRZEJNIKÓW CENTRALNEGO OGRZEWANIA”.

Produkujemy grzejniki dekoracyjne oraz grzejniki łazienkowe. W tym roku nasza firma zdobyła Nagrodę Konsumenta 2019 za wysoką jakość produktów i zadowolenie konsumenta w kategorii „PRODUCENCI GRZEJNIKÓW CENTRALNEGO OGRZEWANIA”.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą grzejników dekoracyjnych marki Enix.