Krakowska firma Enix „Gazelą Biznesu 2019”

0
1183

Prestiżowy tytuł „Gazele Biznesu” przyznawany jest dobrze zarządzanym i uczciwym firmom, które cieszą się popularnością i dobrą kondycją finansową. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż taki tytuł zdobyła firma Enix – producent grzejników dekoracyjnych oraz grzejników łazienkowych z siedzibą w Krakowie.

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne, a ranking sporządza „Puls Biznesu”.

Produkty marki Enix to najwyższej jakości grzejniki dekoracyjne. Odpowiedni dobór materiałów oraz rozwiązań technologicznych, dają gwarancję bezpieczeństwa                        i niezawodności tych grzejników.

Fakt, że jest to nasz polska marka sprawia, że grzejniki cieszą się ogromną popularnością. Firma gwarantuje 10 lat gwarancji na grzejniki z grupy Enix Create oraz 5 lat na grzejniki dekoracyjne. Dlatego klienci marki Enix mogą spać spokojnie, ponieważ zainwestowali            w produkt bezpieczny i najwyższej jakości.

Gratulujemy sukcesu!

 

Poprzedni artykułOd jutra Wielka Brytania formalnie przestaje być członkiem UE. W okresie przejściowym zostanie ok. 800 umów do negocjacji
Następny artykułPrzedsiębiorcy mają czas do poniedziałku na zgłoszenie się do tzw. małego ZUS-u plus. W ciągu kilku tygodni Ministerstwo Rozwoju zaproponuje firmom kolejne ulgi