Jak dobrać odpowiedni case do telefonu?

0
1138
https://caseroom.pl/
https://caseroom.pl/

https://beatstudio.tv/

Niedawno zdobyłeś nowy model telefonu, a może chcesz odświeżyć stary typ? Współczesne smartfony często poddawane są upadkom, dlatego też ważne jest, aby zapewnić im odpowiednią ochronę. Etui na telefon można spotkać na rynku wiele, a ich skrupulatny wybór często przysparza wiele problemów. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że kupując case powinniśmy wziąć pod uwagę zarówno względy funkcjonalne, jak i estetyczne. Podpowiadamy jak wybierając się do Caseroom, wybrać odpowiednią ochronę na telefon.

Klasyfikacja case’ów

Etui na telefon można spotkać na rynku wiele, ale podstawowa klasyfikacja plasuje się następująco:

  • etui z klapką – zdecydowanie należą do najbardziej bezpiecznych, jednak estetycznie pozostawiają wiele do życzenia; tego typu rozwiązania są również mało praktyczne;

  • armor case – to militarne case’y, które doskonale sprawdzają się w przypadku częstych uszkodzeń, a także podatności na zanieczyszczenia,

  • etui aluminiowe – składa się z ramki i tylnej nakładki, obie części dostępne są na zaczepy;

  • etui gumowe/żelowe – tutaj warto decydować się na ten rodzaj, który wykonany jest z mocniejszej gumy;

  • tworzywa sztuczne.

Odpowiednie dopasowanie w Caseroom

W tym przypadku to kwestia absolutnie podstawowa. Zanim dokonamy zakupu, powinniśmy dowiedzieć się, czy etui jest w odpowiednim rozmiarze. Najpewniejszym wyjściem jest znalezienie oryginalnego. Jednak nie wszyscy producenci tworzą pokrowce do określonych modeli. Aby idealnie dopasować pokrowiec do urządzenia, najlepiej podczas wybierania mieć go ze sobą!

Dostosowanie silikonu do obudowy

Etui na telefon musi również pasować do okoliczności. Jeżeli praca wymaga od nas bycia eleganckim i w poważnym tonie, nie na wszystko można sobie pozwolić. W takich przypadkach najlepiej postawić na skórzane pokrowce, unikając przy tym silikonowych rozwiązań. Wiele zależy zatem od stylu życia i zajęcia. Ludzie lubiący aktywnie spędzać czas powinni znaleźć dla swojego telefonu prawdziwą zbroję. Bardzo ekstremalne aktywności mogą w znacznej mierze narażać telefon na uszkodzenia.

Podsumowanie

Zatem dobranie odpowiedniego pokrowca na urządzenia to kwestia nie tylko właściwego dopasowania, ale również zwrócenia uwagi na wiele czynników, które mogą wpłynąć na jego rodzaj. W Caseroom oferujemy najwyższą jakość produktów, ale również odpowiednio wykwalifikowaną obsługę, która z pewnością pomoże w doborze idealnej ochrony na naszego smartfona.

Poprzedni artykułW jaki sposób sklep ze schodami może pomóc w ich doborze?
Następny artykułW jaki sposób sklep ze schodami może pomóc w ich doborze?